Koszyk
Custom content

This is custom content

Pro Ink asystor składany czarny

351,77 zł
Brutto
Ilość
Add to wishlist

Marka PRO INK odpowiada na specyficzne potrzeby branży tatuatorskiej. Oferuje profesjonalne wyposażenie oraz akcesoria dedykowane dla salonów tatuażu. W asortymencie marki znajdują się produkty, takie jak: fotele do tatuażu, asystory czy podpórki, znacząco ułatwiające pracę.

Praktyczne, kompaktowe biurko

Składany asystor PRO INK o kompaktowych wymiarach jest niezwykle praktycznym meblem, który doskonale sprawdzi się zwłaszcza w przypadku usług mobilnych. Konstrukcja mebla sprawia, że jest lekki, ale jednocześnie stabilny, co przekłada się na efektywność pracy. Dzięki eleganckiemu wykończeniu, nie tylko ułatwia pracę, ale także nadaje wnętrzom profesjonalny wygląd.

Rozwiązania ułatwiające usługi mobilne

Niewielkie rozmiary złożonego stolika pozwolą na łatwe przechowywanie oraz komfortowe przewożenie mebla, co jest kluczowe w przypadku usług mobilnych. Produkt jest łatwy do składania, umożliwia sprawną obsługę klientów oraz zwiększa elastyczność w dostosowywaniu przestrzeni do różnych potrzeb.

Design dla wysokiej funkcjonalności

Składany asystor to niezbędny element wyposażenia dla każdego, kto ceni sobie styl i funkcjonalność. Doskonale sprawdzi się w studio tatuażu, a jego prosta budowa ułatwi zabezpieczanie powierzchni folią. Stelaż wykonany jest z trwałego aluminium, z kolei blat z oklejonej imitacją drewna płyty laminowanej w odcieniach czerni, dzięki czemu biurko wygląda estetycznie i łatwo czyści się przy użyciu wilgotnej ściereczki. Materiały, z jakich jest wykonany, znacznie wpływają na komfort użytkowania. Wykończenie nadaje mu elegancki wygląd, uprzyjemniając pracę.

Wymiary zostały podane na zdjęciu.

PRO INK
286 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny