Koszyk
Custom content

This is custom content

Zestaw do depilacji iWax rolka Single F-0 40W biały + rolka + paski do depilacji

25,68 zł
Brutto
Ilość
Add to wishlist

Celem marki iWAX jest dostarczanie wielofunkcyjnych narzędzi do zabiegów kosmetycznych z użyciem wosku i parafiny, takich jak nowoczesne podgrzewacze wosku do depilacji. Stawia na ciekawy design, uniwersalność produktów oraz łatwość korzystania, dzięki czemu oferta iWAX skierowana jest zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego.

Kompletny zestaw dla gładkiej skóry

Zestaw do depilacji z pojedynczym podgrzewaczem do wosku w rolkach pozwala na przeprowadzenie skutecznej i szybkiej depilacji. Profesjonalny podgrzewacz jest niezastąpionym urządzeniem przy zabiegach usuwania zbędnego owłosienia, a depilacja woskiem w rolce sprawdza się zarówno do cienkich, jak i grubych oraz mocnych włosków. W zestawie znajduje się również wosk w rolce oraz pakiet flizelinowych pasków do depilacji.

Efektywne urządzenie do usuwania owłosienia

Podgrzewacz do wosku na wkłady z rolką jest bardzo łatwy w obsłudze i zapewnia bezpieczeństwo oraz szybkość działania, sprawdzi się zatem zarówno w gabinetach kosmetycznych, jak użytku domowym. Specjalne okienko w obudowie pozwala na bieżące kontrolowanie ilości pozostałego wosku. Urządzenie jest gotowe do pracy już w ciągu 20 – 30 minut.

Delikatny wosk w rolce

Precyzyjne usunięcie zbędnego owłosienia jest możliwe dzięki odpowiednio dobranym produktom. Wosk azulenowy w rolce ma działanie łagodzące oraz przeciwzapalne. Polecany jest zwłaszcza do skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień, ale sprawdzi się przy każdym rodzaju skóry. Aplikacja przy użyciu wąskiej rolki sprawia, że jest idealny do depilacji twarzy – jak wąsika czy brwi – oraz trudniej dostępnych obszarów ciała.

Skuteczne paski do depilacji

W trakcie zabiegów usuwania włosów flizelinowe paski do depilacji sprawdzają się znacznie lepiej niż ich bawełniany odpowiednik. Wosk lepiej się do nich przykleja, co sprawia, że jest odrywany bardziej równomiernie. Minimalizuje to dyskomfort w trakcie zabiegu, zmniejszając prawdopodobieństwo wystąpienia podrażnień. W zestawie znajduje się pakiet 20 sztuk.

Dane:
Moc podgrzewacza: 40 W
Napięcie podgrzewacza: 220-240 V
Pojemność rolki wosku: 110 g
W zestawie 20 pasków flizelinowych.

ACTIVESHOP
132 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny